Finansowanie zakupu nieruchomości

Najlepsze kredyty hipoteczne, niezależni eksperci finansowi, wszystkie banki.

Wypełnij formularz i poznaj ofertę na finansowanie zakupu nieruchomości

Niezależni eksperci finansowi Inplus Finanse

mają jeden cel - znaleźć najlepszą ofertę finansowania Twojej nieruchomości oraz przeprowadzić Cię przez cały proces sprawnie i przy minimalnym zaangażowaniu czasu z Twojej strony?

Przekonaj się, jakie to proste!

Na każdym etapie współpracy nasz niezależny ekspert finansowy - Twój opiekun jest do Twojej dyspozycji i nadzoruje proces. 

01.

Wstępna
rozmowa

Wystarczy, że wypełnisz formularz na górze strony.
Już podczas pierwszej rozmowy uzyskasz podstawowe informacje dotyczące uzyskania kredytu hipotecznego.

02.

Spotkanie z ekspertem

Podczas spotkania Twój opiekun przedłoży najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę oraz odpowie na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz również listę koniecznych do przygotowania dokumentów. 

03.

Uzupełnienie wniosków

Wnioski przygotujemy za Ciebie - nic nie będziesz musiał wypełniać sam! Po przygotowaniu odpowiednich dokumentów nasz ekspert finansowy pomoże Ci w dopełnieniu niezbędnych formalności i zadba, żeby końcowy wniosek trafił do wybranego bank.

04.

Wypłata
środków

Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu informacji dotyczącej uzyskania kredytu i dopilnuje, aby rzetelnie domknąć cały proces. Teraz czeka Cię już tylko podpisanie umowy kredytowej i oczekiwanie na środki finansowe potrzebne do zakupu Twojej nieruchomości.

Ulubione ()