Inwestowanie w nieruchomości

Gwarantowany zysk do 20% rocznie, pełne zabezpieczenie Klienta

Wypełnij formularz i poznaj ofertę inwestycyjną Inplus Home

Inwestuj w nieruchomości i zarabiaj pasywnie

Zarabiaj do 20% w skali roku. Czas trwania inwestycji to 3, 6, 9, 12 miesięcy lub dłużej. Sam zdecyduj jaki czas chcesz inwestować.

Skorzystaj z unikatowej na rynku możliwości inwestycji w nieruchomosci. 
Inplus Home kupi nieruchomość, wyremontuje i wykończy pod klucz - zgodnie z aktualnymi trendami, a następnie odsprzeda z zyskiem dla inwestora.

 

Proces inwestycyjny

Nasza działalność biznesowa polega na kupowaniu mieszkań w okazyjnych cenach, następnie ich remoncie i dostosowaniu do aktualnych trendów, wreszcie odsprzedaży z zyskiem. Wypracowany w ten sposób zysk pozwala nam na podzielenie się z Inwestorem prowizją w wysokości nawet 10% rocznie od zainwestowanych środków. 

Jak to wygląda w praktyce? Wykwalifikowany zespół Spółki Inplus Home codziennie wyszukuje okazyjne mieszkania do zakupu korzystając z rozwiniętej sieci kontaktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozyskać w miesiącu kilkanaście takich mieszkań – do zakupu ok. 20% taniej od ceny rynkowej.

Inwestorowi, z którym podejmujemy współpracę, wskazujemy konkretne mieszkanie do zakupu – staje się on jego jedynym właścicielem. Na tym etapie jest w stanie zweryfikować rzeczywistą wartość mieszkania zestawiając je z analogicznymi ofertami mieszkań prezentowanych w internecie w danym rejonie/na danej ulicy.
Daje to możliwość wykazania Inwestorowi, że wartość jego kapitału oraz przyszłe odsetki są zabezpieczone (staje się on właścicielem droższego mieszkania inwestując mniejszą kwotę). 

Następnie Inplus Home przystępuje do projektu, remontu, aranżacji inwestycji (pokrycie tych kosztów odbywa się ze środków Spółki). Proces ten trwa ok. 3-4 miesiące, po czym mieszkanie zostaje sprzedane. Tutaj występuje DRUGI punkt zabezpieczenia wierzytelności Inwestora – wartość jego nieruchomości zostaje podniesiona o koszty remontu i wyposażenia ze środków Spółki.

Przy sprzedaży mieszkania, Inwestor otrzymuje środki, które zainwestował w zakup mieszkania (koszt mieszkania plus koszty notarialne to jest wkład Inwestora od którego naliczane są odsetki) wraz z należnymi odsetkami. Resztę ceny Kupujący płaci Spółce Inplus Home na podstawie faktury za usługi remontowe. Następnie Inwestor decyduje czy inwestuje w kolejny zakup i cykl się powtarza.

Umowa zawarta między Inwestorem a Spółką traktuje, iż jeśli przez okres 6 miesięcy od zakupu przez Inwestora nieruchomości, Spółka nie wskaże Kupującego, ma obowiązek odkupić od Inwestora ów mieszkanie w 14 dni. 

Jak widać z powyższego, Inwestor i jego wierzytelności są zabezpieczone od samego początku inwestycji do jej zakończenia. Jako że “cykl życia” jednej inwestycji jest bardzo krótki (3-4 miesiące) proces ten jest w pełni odporny na koniunkturę w nieruchomościach - w takim krótkim czasie ceny mogą się jedynie nieznacznie zmienić, co ma minimalny wpływ na ostateczną rentowność cyklu.

Ulubione ()