Projektowanie wnętrz i remonty

Komfortowe i praktyczne projekty wnętrz wraz z wykończeniem pod klucz

Inplus Home to nie tylko projekt i wykończenie pod klucz, to wykończenie pod Ciebie!

Powierzając zaprojektowanie swojego mieszkania w nasze ręce, możesz być pewny, że zadbamy o nie w najmniejszym detalu. Nasi projektanci są fachowcami w swojej dziedzinie - zaproponują aranżacje zgodne z najnowszymi trendami i Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami. Na koniec, jeśli zechcesz, wykończą je dla Ciebie.

Funkcjonalność

Nasi projektanci doskonale wiedzą, jak ważne jest pomysłowe i funkcjonalne rozmieszczenie wyposażenia, zwłaszcza na niewielkich przestrzeniach; wpływa ono na komfort codziennego życia, zwłaszcza jeśli przestrzeń dzielona jest z innymi osobami. Każde wnętrze ma swój potencjał, który nasi projektanci wydobywają już w pierwszych etapach swojej pracy. Dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu nasze rozwiązania są tak dobre, że nawet ich nie zauważysz - wszystko przemyślimy za Ciebie, Ty tylko skorzystasz.

Styl

Marzy Ci się mieszkanie a’la loft? Kochasz glamour? A może bliżej Ci do natury i neutralnych rytmów scandi? Żaden ze stylów nie ma przed nami tajemnic. Powiedz tylko, do którego trendu Ci najbliżej, a nasi projektanci dobiorą wszystko tak, żeby Twoje przyszłe mieszkanie było nowoczesne, spójne koncepcyjnie i stylowe.

Sprawdzone materiały

Z pewnymi sprawami się nie eksperymentuje. Materiały, które nasi projektanci uwzględniają w swoich projektach, są odpowiedniej jakości, żeby wnętrze mogło służyć Ci długo. Nasza baza sprawdzonych materiałów jest wystarczającą by zaspokoić większość potrzeb, co nie znaczy, że nie jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów. Znająć rynek bez trudu znajdziemy to, na czym Ci zależy. Oczywiście zadbamy również, by nasze wspólne pomysły spełniały wszystkie standardy.

Co z realizacją?

Z nami naprawdę o nic nie musisz się martwić. Jeśli sobie życzysz - realizacją też się zajmiemy!
Oszczędzamy Twój czas, pieniądze i… nerwy.
Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi, rzetelnymi ekipami, które ręczą za jakość wykonanych przez siebie prac, w osiągalnym i satysfakcjonującym czasie realizacji. Możesz odetchnąć z ulgą, bo od tego momentu to my bierzemy na swoje barki cały proces remontu, od projektu, aż po jego wykończenie. 

Zobacz przykładowe realizacje

Ulubione ()