Skup mieszkań

Wycena nieruchomości online

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie z gotową wyceną nieruchomości.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę w następujących miastach:

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Płock, Radom, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

https://inplushome.pl/wp-content/uploads/2020/05/grafika.png  W czym mozemy ci pomóc?

  Kupujemy mieszkania lub domy

  https://inplushome.pl/wp-content/uploads/2020/05/ikonka1.png
  • Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

  Zadłużone nieruchomości

  https://inplushome.pl/wp-content/uploads/2020/05/ikonka2.png

  Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci
  w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

  Udziały w nieruchomości

  https://inplushome.pl/wp-content/uploads/2020/05/ikonka3.png

  Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

  Inne nieruchomości

  https://inplushome.pl/wp-content/uploads/2020/05/ikonka4.png

  Jesteś właścicielem działki budowlanej, strychu lub innej nieruchomości? Skontaktuj się z nami! Możliwe, że będziemy zainteresowani i zaproponujemy Ci korzystną cenę. Skupujemy również nieruchomości, którymi nie są zainteresowani typowi nabywcy. Płacimy natychmiast po sprzedaży.

  Sprzedaj nam nieruchomość w 4 krokach

  1

  KONTAKT I ZEBRANIE PODSTAWOWYCH INFORMACJI

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie i podaj nam podstawowe informacje o swojej nieruchomości.

  2

  SZYBKA WYCENA I WYPŁATA ZALICZKI DLA SPRZEDAJĄCEGO

  W ciągu kilku godzin otrzymasz propozycję kwoty, jaką możemy Ci zapłacić. Zadatek możesz dostać w gotówce lub przelewem, nawet tego samego dnia.

  3

  NASZA POMOC W SFINALIZOWANIU TRANSAKCJI

  Przekażemy Ci w kilku prostych punktach jakich dokumentów potrzebujemy do sfinalizowania transakcji. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bez obaw, pomożemy w skompletowaniu wszystkiego. A nawet możemy to zrobić za Ciebie.

  4

  UMOWA SPRZEDAŻY I WPŁATA CAŁEJ USTALONEJ CENY

  Spotykamy się u notariusza nawet w ciągu kilku dni. Zawieramy Umowę Sprzedaży w formie aktu notarialnego i natychmiast wypłacamy Ci całą cenę sprzedaży przelewem na konto. Na koniec przekazujesz nam klucze do nieruchomości.

  Kiedy warto skorzystać
  z naszych usług?

  Gdy zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży Twojej nieruchomości.

  Kiedy mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży i nie masz czasu lub możliwości, aby się tym zajmować.

  Gdy odziedziczyłeś/aś mieszkanie lub dom, którego nie potrzebujesz.

  Jeżeli masz udziały w nieruchomości i nie możesz dojść do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami.

  Gdy nieruchomość nadaje się do generalnego remontu i przez to ciężko znaleźć chętnego na zakup.

  https://inplushome.pl/wp-content/uploads/2020/05/domek.png

  Skup mieszkań – skuteczny sposób na korzystną sprzedaż trudnej nieruchomości!

  Sprzedaż mieszkania za dobrą stawkę tylko z pozoru jest sprawą prostą. W rzeczywistości właściciele zmagają się z wieloma trudnościami, które uniemożliwiają szybkie zawarcie transakcji, a tym samym pozyskanie potrzebnych środków finansowych. Sprzedaż bezpośrednia okazuje się więc praktycznie niemożliwa. Skup mieszkań stanowi zatem najlepszą ewentualność dla każdego, kto nie chce szybko sprzedać mieszkanie. Dlaczego? Znalezienie konkretnego klienta gotówkowego stanowi podstawową przeszkodę. Taki stan rzeczy znacznie przedłuża finał transakcji. W skrajnych przypadkach trwa to nawet latami, natomiast w sytuacji pilnej potrzeby finansowej nie ma czasu na eksperymenty i poszukiwania klienta metodą prób i błędów. Kiedy wobec tego dobrze jest skorzystać z usług skupu mieszkań i jak przebiega cała procedura?

  Skup mieszkań – kiedy warto zwrócić się o pomoc?

  Rynek nieruchomości to branża wymagająca szerokiej wiedzy i pewnych umiejętności, bez których niezwykle trudno o sukces. Ogromna liczba zróżnicowanych, ale także podobnych ofert w dużym stopniu utrudnia dotarcie do klienta, który potencjalnie byłby zainteresowany konkretną nieruchomością. Dodatkowo przeszacowanie ceny ofertowej może skutecznie zniechęcać, zwłaszcza gdy rzeczywista wartość na pierwszy rzut oka powinna być o wiele niższa. W rezultacie klienci coraz częściej sięgają po mieszkania z pierwszej ręki. Mieszkania z rynku wtórnego sprzedają się więc bardzo powoli, a sprzedającym pozostaje cierpliwie czekać. Nie zawsze jednak jest to możliwe, szczególnie gdy pozyskanie kapitału to konieczność, a perspektywa podpisania umowy finalnej jest daleka. Dodatkowo skup mieszkań daje gwarancję sprzedaży nawet nieruchomości niekorzystnie zlokalizowanych czy w złym stanie technicznym. Przeszkody nie stanowi również nieuregulowana sytuacja prawna, ani obciążenie hipoteką.

  Na czym polega procedura skupu nieruchomości?

  Na początek warto zapoznać się z ofertą kupujemyM. Na stronie udostępniony jest formularz kontaktowy dzięki któremu w szybki sposób można wycenić każdą nieruchomość. Rzetelna informacja o kompleksowej pomocy w zgromadzeniu potrzebnej dokumentacji to znaczne ułatwienie. Klient ma szansę pozbyć się obaw wynikających ze stopnia skomplikowania koniecznych formalności, a sama transakcja zakończy się szybko i pomyślnie.

  Kolejne kroki dotyczą już ustalenia kwoty zadatku, jaka w ciągu kilku godzin może zostać przelana na konto sprzedającego. W ciągu kolejnych dni dochodzi do spotkania u notariusza w celu podpisania umowy przyrzeczonej w formie aktu notarialnego, a wpłata całości kwoty transakcyjnej na konto następuje jeszcze w trakcie wizyty u notariusza.

   

  Skorzystanie z pomocy skupu mieszkań to świetna okazja do sprzedaży trudnej nieruchomości! Jakie transakcje są podejmowane w ramach tego typu usług? Co można dzięki temu zyskać?

  Nie ma konieczności na własną rękę rozwiązywać dylematów prawnych w kwestii własności, gdy trudno jest porozumieć się z pozostałymi właścicielami – sprzedaż udziałów to jedyny sposób na odzyskanie pieniędzy za swoją część!

  Brak kłopotów ze zbyciem nieruchomości w złym stanie technicznym – klienci indywidualni unikają tego typu ofert, ale nie skup mieszkań!

  Nie ma problemu ze zbyciem mieszkania z lokatorem – większość nabywców stara się unikać ewentualnych batalii sądowych. Tylko skup mieszkań nie obawia się tego typu inwestycji!

  Zbycie zadłużonego domu to już nie dylemat – poszukiwania klienta nie stanowią przedsięwzięcia przedłużającego się na wiele lat!

  Czy to się kalkuluje?

  Skup mieszkań skutecznie zmienia warunki rynkowe! Dzięki niemu nieruchomości, które nie odnajdują nabywcy z różnych powodów, mogą zostać korzystnie sprzedane. Właściciel skutecznie pozbywa się problemu związanego z całą skomplikowaną procedurą. Zyskuje za to komfort finansowy bez konieczności angażowania swojego czasu i wysiłku w poszukiwania nabywcy.

   

  Co zrobić, aby otrzymać od nas ofertę skupu mieszkań? To bardzo proste, wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy. Możesz liczyć na konkretną odpowiedź z naszej strony wraz z propozycją kwoty, za jaką możemy kupić od Ciebie nieruchomość. Co najważniejsze, dostaniesz taką odpowiedź nawet w ciągu godziny! Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, zadzwoń do nas.