Wycena i sprzedaż mieszkań do Inplus Home

Zespół Inplus Home szybko i sprawnie wyceni Twoją nieruchomość oraz zaproponuje warunki jej odkupienia. 

Kupujemy nieruchomości za gotówkę

także zadłużone, z ustanowioną hipoteką, wymagające remontu

Skup mieszkań w Inplus Home

w kilku prostych krokach

01. Wysłanie formularza

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, podając podstawowe cechy Twojej nieruchomości.

02. Szybka wycena i wypłata zadatku

W ciągu kilku godzin otrzymasz propozycję kwoty, jaką możemy Ci zapłacić. Zadatek możesz dostać w gotówce lub przelewem, nawet tego samego dnia.

03. Przygotowanie dokumentów

To czas na skompletowanie wszelkich niezbędnych dokumentów przy pomocy naszego doradcy. 

04. Umowa sprzedaży i wypłata środków

Zawieramy Umowę Sprzedaży w formie aktu notarialnego i natychmiast wypłacamy pozostała kwotę przelewem na konto. Na koniec przekazujesz nam klucze do nieruchomości.

Na każdym etapie możesz liczyć na pełne wsparcie naszego doradcy!

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

 

  • Kiedy zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży Twojej nieruchomości.
  • Kiedy mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży i nie masz czasu lub możliwości, aby się tym zajmować.
  • Kiedy odziedziczyłeś/aś mieszkanie lub dom, którego nie potrzebujesz.
  • Kiedy masz udziały w nieruchomości i nie możesz dojść do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami. Korzystając z oferty Inplus Home nie musisz rozwiązywać  dylematów prawnych w kwestii własności, gdy trudno jest porozumieć się z pozostałymi właścicielami – w takich sytuacjach sprzedaż udziałów to często jedyny sposób na odzyskanie pieniędzy za swoją część!
  • Kiedy nieruchomość nadaje się do generalnego remontu i przez to ciężko znaleźć chętnego na zakup. Klienci indywidualni często unikają takich ofert - Inplus Home kupuje mieszkania wymagające  generalnego remontu. 
  • Kiedy nieruchomość jest zadłużona. 

Skup mieszkań w Inplus Home – skuteczny sposób na szybką i korzystną sprzedaż trudnej nieruchomości!

 

Sprzedaż mieszkania za dobrą stawkę tylko z pozoru jest sprawą prostą. W rzeczywistości właściciele zmagają się z wieloma trudnościami, które uniemożliwiają szybkie zawarcie transakcji, a tym samym pozyskanie potrzebnych środków finansowych. Sprzedaż bezpośrednia okazuje się więc praktycznie niemożliwa.

Skup mieszkań stanowi zatem najlepszą ewentualność dla każdego, kto chce szybko sprzedać mieszkanie. Dlaczego?

Znalezienie konkretnego klienta gotówkowego stanowi podstawową przeszkodę. Taki stan rzeczy znacznie przedłuża finał transakcji. W skrajnych przypadkach trwa to nawet latami, natomiast w sytuacji pilnej potrzeby finansowej nie ma czasu na eksperymenty i poszukiwania klienta metodą prób i błędów.

Kiedy wobec tego dobrze jest skorzystać z usług skupu mieszkań i jak przebiega cała procedura?

Rynek nieruchomości to branża wymagająca szerokiej wiedzy i pewnych umiejętności, bez których niezwykle trudno o sukces. Ogromna liczba zróżnicowanych, ale także podobnych ofert w dużym stopniu utrudnia dotarcie do klienta, który potencjalnie byłby zainteresowany konkretną nieruchomością. Dodatkowo przeszacowanie ceny ofertowej może skutecznie zniechęcać, zwłaszcza gdy rzeczywista wartość na pierwszy rzut oka powinna być o wiele niższa. W rezultacie klienci coraz częściej sięgają po mieszkania z pierwszej ręki.

Mieszkania z rynku wtórnego sprzedają się więc bardzo powoli, a sprzedającym pozostaje cierpliwie czekać. Nie zawsze jednak jest to możliwe, szczególnie gdy pozyskanie kapitału to konieczność, a perspektywa podpisania umowy finalnej jest daleka. Dodatkowo skup mieszkań daje gwarancję sprzedaży nawet nieruchomości niekorzystnie zlokalizowanych czy w złym stanie technicznym. Przeszkody nie stanowi również nieuregulowana sytuacja prawna, ani obciążenie hipoteką.

Skup mieszkań - czy to się kalkuluje?

Skup mieszkań skutecznie zmienia warunki rynkowe! Dzięki niemu nieruchomości, które nie odnajdują nabywcy z różnych powodów, mogą zostać korzystnie sprzedane. Właściciel skutecznie pozbywa się problemu związanego z całą skomplikowaną procedurą. Zyskuje za to komfort finansowy bez konieczności angażowania swojego czasu i wysiłku w poszukiwania nabywcy.

Co zrobić, aby otrzymać od nas ofertę skupu mieszkań? To bardzo proste, wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy. Możesz liczyć na konkretną odpowiedź z naszej strony wraz z propozycją kwoty, za jaką możemy kupić od Ciebie nieruchomość. Co najważniejsze, dostaniesz taką odpowiedź nawet w ciągu godziny! Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, zadzwoń do nas.

Ulubione ()