Dla Inwestorów

Zarabiaj z nami jak na lokacie (pasywnie) inwestując w nieruchomości. Czas trwania inwestycji 3, 6, 9, 12 miesięcy lub dłużej, przy stałym oprocentowaniu 20% w skali roku. Sam zdecyduj jaki czas chcesz inwestować.

Kupujemy mieszkania poniżej ceny rynkowej, remontujemy podnosząc ich wartość i sprzedajemy je z zyskiem.

Zadzwoń i poznaj warunki współpracy lub zostaw swój numer – oddzwonimy.

+48 731 158 778

  Lokata z gwarantowanym oprocentowaniem 20%

  Zarabiaj jak na lokacie (pasywnie) inwestując w nieruchomości. Czas trwania inwestycji 3, 6, 9, 12 miesięcy lub dłużej, przy stałym oprocentowaniu 20% w skali roku. Sam zdecyduj jaki czas chcesz inwestować.

  Opis inwestycji:

  Nasza działalność biznesowa polega na kupowaniu mieszkań w okazyjnych cenach, następnie ich remoncie i dostosowaniu do aktualnych trendów, a następnie odsprzedaży z zyskiem. Wypracowany w ten sposób zarobek pozwala nam na podzielenie się z Inwestorem częścią 20% rocznie od kwoty którą zainwestował.

  Jak to wygląda w praktyce? Wykwalifikowany zespół Spółki Inplus Home codziennie wyszukuje okazyjne mieszkania do zakupu korzystając z wielu narzędzi takich jak internet czy rozwiniętej sieci kontaktów z agencjami nieruchomości oraz wielu innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozyskać w miesiącu kilkanaście takich mieszkań – do zakupu ok 20% taniej od ceny rynkowej.

  Inwestorowi z którym podejmujemy współpracę, wskazujemy konkretne mieszkanie do zakupu – staje się on jego jedynym właścicielem. Na tym etapie jest w stanie zweryfikować, iż mieszkanie które mu proponujemy przykładowo za 250 000zł do zakupu, jest rzeczywiście warte ok 300 000zł gdyż w takiej cenie są analogiczne prezentowane w internecie w danym rejonie/na danej ulicy. Na tym etapie już można stwierdzić że w momencie zakupu wskazanej przez nas nieruchomości Inwestorowi, jego kapitał jak również przyszłe odsetki są zabezpieczone (staję się właścicielem mieszkania o wartości 300 000zł inwestując 250 000zł).

  Następnie spółka Inplus Home przystępuje do projektu, remontu, aranżacji inwestycji (pokrycie tych kosztów odbywa się ze środków Spółki – nakład wynosi ok. 50 000 – 90 000zł). Proces ten trwa ok. 3-4 miesiące, po czym mieszkanie zostaje sprzedane. Tutaj występuje 2gi punkt zabezpieczenia wierzytelności Inwestora – wartość jego nieruchomości zostaje podniesiona o koszty remontu i wyposażenia (wyżej wymienione 50 000 – 90 000zł) ze środków Spółki.

  Przy sprzedaży mieszkania, Inwestor otrzymuje środki które zainwestował w zakup mieszkania (tj. koszt mieszkania plus koszty notarialne to jest wkład Inwestora od którego naliczane są odsetki) wraz z należnymi odsetkami (1% za każdy miesiąc). Resztę ceny Kupujący płaci Spółce Inplus Home na podstawie faktury za usługi remontowe. Następnie Inwestor decyduje czy inwestuje w kolejny zakup i cykl się powtarza.

  Umowa zawarta między Inwestorem a Spółką traktuje, iż jeśli przez okres 6 miesięcy od zakupu przez Inwestora nieruchomości, Spółka nie wskaże Kupującego, ma obowiązek odkupić od Inwestora owe mieszkanie w 14 dni.

  Jak widać z powyższego, Inwestor i jego wierzytelności są zabezpieczone od samego początku inwestycji do jej zakończenia. Jako że „cykl życia” jednej inwestycji jest bardzo krótki (3-4 miesiące) owy proces jest w pełni odporny na koniunkturę w nieruchomościach gdyż w takim krótkim czasie ceny mogą się jedynie nieznacznie zmienić, co ma minimalny wpływ na ostateczną rentowność cyklu.

  Mając na uwadze wysoką rentowność inwestycji (20% w skali roku) przy całkowitym zabezpieczeniu Inwestora i jego interesów, można stwierdzić iż nasza propozycja jest najprawdopodobniej najlepszą tego typu lokatą w Polsce.

  Zostaw numer telefonu a oddzwońmy do Ciebie niezwłocznie!