Dla Inwestorów

Zarabiaj z nami jak na lokacie (pasywnie) inwestując w nieruchomości. Czas trwania inwestycji od 6 do 12 miesięcy, przy stałym oprocentowaniu 20% w skali roku. Sam zdecyduj jak długo chcesz inwestować.

Kupujemy nieruchomości poniżej ceny rynkowej. Remontujemy, podnosząc ich wartość i sprzedajemy je z zyskiem.

Zadzwoń i poznaj warunki współpracy lub zostaw swój numer – oddzwonimy.

  +48 573 581 230

  Pasywna inwestycja z gwarantowanym oprocentowaniem 20% w skali roku

  Zarabiaj jak na lokacie (pasywnie) inwestując w nieruchomości. Czas trwania inwestycji zależy od inwestora (rekomendowany czas inwestycji 6 miesięcy) przy stałym oprocentowaniu 20% w skali roku.

  Opis inwestycji:

  Nasza działalność biznesowa polega na kupowaniu budynków jednorodzinnych w okazyjnych cenach. Następnie ich remoncie oraz dostosowaniu do aktualnych trendów, a następnie odsprzedaży z zyskiem. Wypracowany w ten sposób zysk pozwala nam zagwarantować Inwestorowi dochód na poziomie 20% w skali roku.

  Jak to wygląda w praktyce? Wykwalifikowany zespół Spółki Inplus Home codziennie wyszukuje okazyjne nieruchomości korzystając z wielu narzędzi takich jak internet czy rozwiniętej sieci kontaktów z agencjami nieruchomości oraz wielu innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozyskać w miesiącu kilka takich nieruchomości, których cena jest ok 20% niższa od cen rynkowych.

  Inwestorzy, z którymi podejmujemy współpracę, udzielają spółce pożyczki na realizację konkretnego projektu. Zabezpieczeniem pożyczki jest hipoteka wpisana do działu IV księgi wieczystej remontowanej nieruchomości. Przed podpisaniem umowy notarialnej, przyszły inwestor ma możliwość zweryfikowania rzeczywistej wartości nieruchomości, dzięki czemu zyskuje gwarancję zabezpieczania kapitału oraz odsetek. Hipoteka zostaje ustanowiona do wysokości zainwestowanego kapitału oraz dwukrotności należnych odsetek.

  Następnie spółka Inplus Home przystępuje do projektu oraz remontu (pokrycie tych kosztów odbywa się ze środków Spółki). Proces sprzedaży trwa około 6 miesięcy. Tutaj występuje drugi punkt zabezpieczenia wierzytelności Inwestora, wartość nieruchomości została podniesiona o koszty remontu.

  Przy sprzedaży, Inwestor otrzymuje środki, które zainwestował wraz z należnymi odsetkami. Resztę stanowi zysk spółki Inplus Home. Następnie Inwestor decyduje czy reinwestuje kapitał w kolejny projekt i cykl się powtarza.

  Jak widać z powyższego, Inwestor i jego wierzytelności są zabezpieczone od samego początku inwestycji do jej zakończenia. Jako że „cykl życia” jednej inwestycji jest bardzo krótki (6 miesięcy), owy proces jest w pełni odporny na koniunkturę w nieruchomościach gdyż w takim krótkim czasie ceny mogą się jedynie nieznacznie zmienić, co ma minimalny wpływ na ostateczną rentowność cyklu.

  Mając na uwadze wysoką rentowność inwestycji (20% w skali roku) przy całkowitym zabezpieczeniu Inwestora i jego interesów, można stwierdzić iż nasza propozycja jest najprawdopodobniej najlepszą tego typu lokatą w Polsce.

  Zostaw numer telefonu a oddzwońmy do Ciebie niezwłocznie!

   Dokumenty do pobrania